Oferta mebli do sklepów na stacjach paliw Vonart

Meble do stacji paliw firmy Vonart to oferta modułów kasowych, stołów ekspozycyjnych regałów metalowych oraz gondol sklepowych charakteryzujących się dużą odpornością na obciążenia. Nasze meble zostały stworzone z myślą o projektowaniu profesjonalnych i funkcjonalnych sklepów na stacjach benzynowych. Meble na stacje paliw Vonart są zaprojektowane w sposób pozwalający na intuicyjną eksploatację przez pracowników stacji oraz klientów samoobsługowych sklepów na stacjach benzynowych.

Design na stacjach paliw ma znaczenie

Wiedząc jak duże znaczenie, w dzisiejszych czasach, ma design i aranżacja sklepu w obrębie stacji paliw kierujemy do naszych klientów szyte na miarę rozwiązania i systemy pozwalające na zwiększenie identyfikacji marki koncernu paliwowego. Dodatkowo staramy się aby aranżowane przez nas sklepy charakteryzowały się optymalnym wykorzystaniem przestrzeni reklamowych dostępnych na regałach i wyposażeniu sklepów na stacjach paliw. Oprócz jakości wykończenia reklamowego pamiętamy także o kolorystyce mebli do stacji paliw i wyposażenia uzupełniającego. Według badań ponad 90% populacji stanowią wzrokowcy i właśnie na podstawie odczuć wzrokowych podejmuje decyzje zakupowe. To, jak będzie wyglądał sklep na stacji zadecyduje o tym, kto się na niej zatrzyma, czy będzie to kobieta czy mężczyzna, jaki będzie status społeczny tej osoby, oraz ostatecznie o tym czy przyjedzie ponownie. Firma oferuje pełną dowolność i indywidualizację lakierowania mebli do stacji paliw wedgłu palety RAL.

Rozwiązania dla stacji paliw Vonart

Regały sklepowe, gondole i moduły kasowe, dzięki perforowanym słupkom konstrukcyjnym, można dowolnie konfigurować z różnej wielkośći i głębokości półek i zawieszek co pozwala na optymalną aranżację stacji benzynowej i sklepu w jej obrębie. Szeroki asortyment akcesoriów z PCV dodatkowo ułatwia ekspozycję nietypowych produktów jak np. papierosy. Modułowość systemów mebli do stacji paliw ułatwia prosty i łatwy montaż bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Pozwala to na łatwą modyfikację ekspozycji, zmianę układu zatowarowania, montaż sezonowych ekspozycji i promocji.

Wszystkie meble do stacji paliw w obrębie jednego systemu są w pełni kompatybilne ze wszystkimi akcesoriami i półkami. Perforowane słupki i plecy regałów pozwalają na regulację wysokości półek oraz ich ilość i rozłożenie na regale.System umożliwia maksymalnie najlepszą prezentację najważniejszych grup towarowych, takich jak papierosy, czasopisma, napoje oraz żywność. Różnorodność asortymentu akcesoriów i elementów konstrukcji regałów, jak np. elementy perforowane, panele, lustra, elementy drewniane, kasetony podświetlane, daje wiele możliwości stworzenia indywidualnego niepowtarzalnego wystroju wpisującego się doskonale w design i rozpoznawalność marki.