Oferta mebli do księgarni Vonart

Meble do księgarni firmy Vonart to oferta modułów kasowych, stołów ekspozycyjnych na książki, regałów metalowych i drewnianych oraz gondol sklepowych charakteryzujących się dużą odpornością na obciążenia. Nasze meble zostały stworzone z myślą o projektowaniu profesjonalnych i funkcjonalnych sklepów z książkami. Meble do księgarni Vonart są zaprojektowane w sposób pozwalający na intuicyjną eksploatację przez pracowników stacji oraz klientów samoobsługowych księgarni.

Design w księgarniach ma znaczenie

Wiedząc jak duże znaczenie, w dzisiejszych czasach, ma design i aranżacja sklepu, w tym także księgarni, kierujemy do naszych klientów szyte na miarę rozwiązania i systemy pozwalające na zwiększenie identyfikacji marki.  Dodatkowo staramy się aby aranżowane przez nas sklepy charakteryzowały się optymalnym wykorzystaniem przestrzeni reklamowych dostępnych na regałach i wyposażeniu sklepó. Oprócz jakości wykończenia reklamowego pamiętamy także o kolorystyce mebli i wyposażenia uzupełniającego. Pasujące do siebie wzory i paleta barw tworzą  spójne wnętrze, sprawiają, że klient zapamiętuje wnętrze i tworzy silne skojarzenia z marką.

Meble do księgarni Vonart

Regały sklepowe, gondole i moduły kasowe, dzięki perforowanym słupkom konstrukcyjnym, można dowolnie konfigurować z różnej wielkośći i głębokości półek i zawieszek co pozwala na optymalną aranżację księgarni i sklepu. Szeroki asortyment akcesoriów z PCV dodatkowo ułatwia ekspozycję wybranych produktów jak np. bestsellery czy nowości. Modułowość systemów mebli do księgarni ułatwia prosty i łatwy montaż bez użycia jakichkolwiek narzędzi. Pozwala to na łatwą modyfikację ekspozycji, zmianę układu zatowarowania, montaż sezonowych ekspozycji i promocji.

Wszystkie meble do księgarni w obrębie jednego systemu są w pełni kompatybilne ze wszystkimi akcesoriami i półkami. Perforowane słupki i plecy regałów pozwalają na regulację wysokości półek oraz ich ilość i rozłożenie na regale.System umożliwia maksymalnie najlepszą prezentację najważniejszych grup towarowych, takich jak książki, czasopisma, oraz artykuły dodatkowe jak  napoje oraz żywność. Różnorodność asortymentu akcesoriów i elementów konstrukcji regałów, jak np. elementy perforowane, panele, lustra, elementy drewniane, kasetony podświetlane, daje wiele możliwości stworzenia indywidualnego niepowtarzalnego wystroju wpisującego się doskonale w design i rozpoznawalność marki.