DOŚWIADCZENIE / JAKOŚĆ / DESIGN

Vonart jest firmą zajmującą się projektowaniem i produkcją mebli sklepowych, regałów metalowych i szeroko pojętego wyposażenia sklepów, która powstała z we Wrocławiu w 1990 roku. Firma jako jedna z pierwszych na polskim rynku zajmowała się produkcją mebli sklepowych z metalu. Przez lata działalności firma do swoich usług włączyła projektowanie i produkcję mebli na zamówienie oraz aranżację przestrzeni komercyjnych.

Naszą siłą są ludzie – zespół młodych, kreatywnych projektantów, którzy nie boją się trudnych zadań. Nasz zespół projektowy pracuje nad rozwiązaniami w oparciu o znajomość procesów technologicznych oraz aktualnych trendów w designie. Vonart oferuje szeroką ofertę gotowych standardów mebli sklepowych, ale jednocześnie chętnie podejmuje się opracowywania rozwiązań szytych na miarę dla klienta. Blisko 30 lat doświadczenia w produkcji wyposażenia sklepów pozwala nam realizację najbardziej skomplikowanych projektów dla wymagających klientów.

Vonart posiada fabrykę mebli zlokalizowaną we Wrocławiu, zatrudniającą blisko 50 osób. Fabryka wyposażona jest w najnowocześniejsze maszyny gwarantujące najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów. Jakość wykonania ma ogromne znaczenie dla wieloletniej trwałości naszych mebli ale także dla ich funkcjonalności.

Firma dysponuje własnymi ekipami montażowymi, w których pracują znający doskonale specyfikę naszej branży montażyści. Znamy specyfikę rynku retail, w którym nie ma miejsca na niespodzianki. Nasze dobrze wyposażone ekipy montażowe sprawnie i bez przeszkód montują sklepy w całej Polsce zgodnie z przekazanymi przez klienta harmonogrami.

Do grona naszych klientów zaliczają się duże sieci sprzedaży detalicznej z różnych branż, ale także lokalne przedsiębiorstwa. Zaopatrujemy w meble i regały sklepy wielkopowierzchniowe oraz małe sklepiki. Produkujemy wyposażenie aptek, sklepów spożywczych, salonów prasowych, sklepów papierniczych, sklepów z zabakami, sklepów odzieżowych, kiosków. Wyposażamy